| טלפון: 053-2298922 • אימייל: [email protected]

מלון בעקבה – הודעה חשובה לישראלים היוצאים לירדן

הודעה חשובה לישראלים המקשרים בירדן
 

הודעה חשובה לישראלים המבקרים בירדן

זאת הודעה חשובה שנמסרה ע"י הירדנים ב02/05/2019:

  1. ישראלים היוצאים לירדן, כולל רק לעקבה, חייבים לתאם מראש מדריך מלווה.
  2. בנוסף המתארחים במלון חייבים להיות מצויידים בדף הזמנת מלון ששולמה מראש.

נוסע שיוחזר ע"י הירדנים מכל סיבה, לא יקבל החזר לאגרת היציאה!

זאת הודעה רשמית שפורסמה ע"י ההנהלה של מסוף יצחק רבין.

אפילו אם רק הזמנתם מלון בעקבה ואין לכם צורך במדריך, אתם בכל זאת צריכים מדריך ירדני שיפגוש אתכם במעבר גבול, יארגן עבורכם את המסמכים הדרושים ויצהיר כי הוא המדריך שלכם.

לא תהיה לכם אפשרות להשיג מדריך אחרי שתחצו את הגבול לירדן. אתם חייבים לארגן מדריך ירדני מראש, לפני שאתם חוצים את הגבול לירדן, שיגיע לגבול מראש עם צילום של הדרכון שלכם והמסמכים הדרושים.

במידה ואין לכם מדריך ירדני, אתם יכולים להתקשר לליאור אטרקציות אילת, ואני אארגן בשבילכם מדריך ירדני שיפגוש אתכם במעבר גבול, ינפיק עבורכם את כל המסמכים הדרושים, יעזור לכם עם הפרוצדורות בגבול ויסיע אתכם למלון בעקבה וגם בחזרה לאילת. בנוסף לכך, הנציג שלנו באילת מטעם חברת מנטיס טורס יפגוש אתכם בצד הישראלי של המעבר גבול, ויסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת.

עדיף לארגן את הכל מראש. אבל, לפעמים, יש באפשרותי לארגן בשבילכם מדריך ירדני שיפגוש אתכם במעבר גבול בהתרעה קצרה. אם אתם כבר נמצאים בכניסה של הצד הישראלי של המעבר גבול, אז אתם יכולים להתקשר ואני אנסה לעזור לכם כמיטב יכולתי.

אני גם ממליץ לכם להזמין דרכנו טיול פרטי לפטרה או את טיולי הדגל שלנו - טיול יומי לפטרה או טיול יומיים לפטרה וואדי ראם. הטיולים האלה זמינים מאילת ומעקבה.

שימו לב שאם אתם שוהים בירדן במשך 3 לילות או יותר, אתם לא צריכים לשלם את מס היציאה מירדן שעולה 10 דינר ירדני.

תגובות פייסבוק:

השאירו הודעה
close slider
[contact-form-7 id="15" title="Contact form"]